7. ročník Chotovinských zatáček

 

7

 

V sobotu 1.8. 2020 se konal tradiční sraz veteránů v nedalekých Chotovinách, s názvem "Chotovinské zatáčky", kam zavítalo i několik členů našeho klubu. Vedle hlavního programu měli účastníci této akce i možnost nahlédnout do kuriózního Muzea pana Janeckého s expozicí veteránských a zemědělských strojů a mnohých retro doplňků pro domácnost i volný čas. 

Počasí přálo velké účasti, protože dorazilo více než 150 účastníků. Start vyjížďky, na jejíž trasu vozidla vyjížděla postupně, byl naplánován na 10:00 hod. a cílem byla obec Petrovice. Akce bya zároveň i formou soutěže, kde se na krásném druhém místě v kategorii A2 (vozidla od roku 1951) umístil i náš člen Michal B..

IMG 20200805 WA0001  

 

Účastníci za VK Chýnov:

Jan P. st., Jan P. ml., Pavel E., Karel F., Matěj K., Miloš V., Karel R., Jaroslav F., Michal B.

za VK Chýnov Karel F.

 

© 2017 Loza