Moped sraz ve Slapech

782726

Milí čtenáři, chceme se s vámi podělit o zážitky ze Slapského moped srazu, který se konal v sobotu 1.8. 2020 na hřišti ve Slapech u Tábora. Sjelo se zde mnoho malých strojů a v rámci akce, zde byla možnost hned několika soutěží (jízda zručnosti, dovednostní zkouška, vyšroubovat svíčku z válce) a samozřejmě ani nechyběla spanílá jízda vedoucí ze Slap na Žižkovo náměstí v Táboře a zpět.

Cestou jsme byli doprovázeni vozidli VB se sirénou a majákem. Příslušníci VB v zelených uniformách nám zajistili vzorný a bezpečný průjezd po celé trase. Od kolemjdoucích lidí a turistů na Žižkově náměstí jsme sklidili velký obdiv.

Při soutěžích jsme se snažili vyhrát a přivézt si do Ratibořských Hor pěkné ceny s diplomem. Bohužel se nesoutěžilo ve věkových kategoriích, a prototo tedy věk nerozhodoval, neboť jsme byli nejstarší soutěžící a naše umístění tomu také tak odpovídalo (byli jsme poslední). Oba jsme sklidili velký obdiv od diváků i ostatních závodníků a naše bezpečná jízda, při které Jiří jezdil slalom velkými obloučky se všem moc líbila a byla odměněna dlouhotrvajícím potleskem. Každou jízdu komentoval vtipným způsobem p. Antonín Kleiner, jeden z organizátorů. Krásné počasí přispělo k hezky prožitému dni.

782647  

 

za VK Chýnov Jiří B. a Jana V.

Přihlášení