O pohár města Soběslav

 Soběslav věž

V sobotu 12.8. 2020 pořádal VCC Soběslav sraz veteránů. Vozidla se sjela na Soběslavské náměstí a zcela ho zaplnila. Bylo zde k vidění hodně zajímavých motocyklů a aut. Mě nejvíc zaujaly velorex, který měl za sebou připojenu malou atrapu velorexu, dále osmi!! válcová Honda, krásné Felicie a nová JAWA Indické výroby (veškeré součástky do této motorky se již začali vyrábět v Indii, v bednách se převezou do Týnce a zde se smontuje motocykl).

 

Po výstavě následovala vyjížďka přes Vlastiboř na letiště do Hodonic, kde zrovna probíhaly rychlostní závody historických sportovních vozů (většinou škodovek) pod názvem RELYE LEGEND. Tam jsme měli možnost si vozidla prohlédnout jak v depu, tak na trati. Potom jsme se přesunuli do Netěchovic, kde je rozsáhlé zemědělské muzeum s velkým množstvím zajímavých exponátů.  Vše bylo umocněno tím, že zde zrovna probíhaly místní dožínky. Pekly se kýty, podávaly hamburgry, klobásy, koláče a další místní speciality. K tomu samozřejmě teklo dobré pivo. Vše bylo možno si zakoupit. Cesta zpět končila na kempu Karvánky. Zde byla volná zábava, kterou provázela kapela Jiří Schelinger TRIBUTE. 

 

Další fotografie na: https://fucikk.rajce.idnes.cz/O_pohar_mesta_Sobeslav/

 

Účastníci za VK Chýnov:  Zdeněk S., Milena S., Martin S., Michal B., Václav Z., Jaroslav F., Karel S., Libuše V., Miloš V.

Doprovod: Josef M.

za VK Chýnov Václav Z.

Přihlášení