2. Chotovinské zatáčky

40Dne 1.8. 2015 se uskutečnil již 2. ročník Chotovinských zatáček pořádaný muzeem Janecký v Chotovinách. Ráno proběhla u muzea přehlídka strojů a registrace do závodu. Historické techniky se sjelo opravdu hodně a mezi veterány se našli opravdu zajímavé kousky.

 

 Start závodu byl v 10:00 a závod startovala motocyklová legenda a člen VKCh Jan Pták. Trasa vedla přes Moraveč, kde byla první zastávka s možností se jít podívat na rozhednu Kovářka. Trasa pokračovala do Votic, kde se veteráni vystavily na Votickém náměstí.

49

 

Další zastávkabyla na Monínci, kde probíhali speciální úkoly a oběd. 

Náš klub samozřejmě vyzkoušel i lanovku a nechal se vyvézt na Monínec. Trasa končila v Chotovinách. Zde probíhalo vyhlašování vítězů. Za náš klub uspěli hned dva členové. Zdeněk P. (2. místo) a Honza Č. (3. místo). Po vyhlášení již probíhala volná zábava. Akce se velmi vydařila a těšíme se na další ročník.

 

104

 

FOTO Z AKCE: http://www.rajce.net/a11706894

 

Účastníci vyjížďky:

Václav (Jawa 350 SV)

Zdeněk P.(ČZ 250 Sport)

Zdeněk P.(ČZ 175)

Ondra F.(Jawa 250)

Jaromir (ČZ 175)

Honza Č. (Lada 2106)

Sládek L. (Škoda Spartak)

Jan Pták (host)

Ondraf

© 2017 Loza