4. Sraz motocyklů Československé výroby v Dražicích

2016 Drazice 1V Dražicích se tuto sobotu 18.6. 2016 uskutečnil již 4. ročník srazu motocyklů Československé výroby. Setkání se konalo před KD Dražice. Jako již minulý rok byla účast hojná a sešlo se zde 70 strojů. Sraz byl opět vydařený a díky patří hlavně JAWA KLUBU DRAŽICE.

 

 

2016 Drazice 2

Po registraci byla ve 12:30 hodin naplánována společná vyjížďka. Trasa vedla přes okolní vesnice a naplánovány byly 3 zastávky (Přeštěnice, Jistebnice, Borotín). Počasí vyšlo i když chvilkama to vypadalo, že zmokneme, ale špatnému počasí jsme zdárně ujeli.   

 

Po návratu do Dražic bylo vyhlášení tomboly a nejmladších účastníků. Nejmladším účastníkem byl vyhlášen člen našeho klubu Karel F. Při losování tomboly jsme opět obsadili hodně míst a dokonce i to první. Hlavní cena byl soudek piva, štángle salámu a batoh. První místo si vybral Jaromír, který teda bohužel musel ze srazu odjet dříve kvůli povinnostem. Cenu jsme za něj přebrali a při návratu domů jsme mu ji zavezli. Jaromír měl z výhry ohromnou radost. Jelikož jsme si odváželi spoustu cen, byly naše motorky docela přetížené. 

 

2016 Drazice 4

 

Foto z akce: http://www.rajce.net/a12901804

 

Účastníci vyjížďky:

Václav B.(Jawa 350 SV)

Zdeněk P.(ČZ 250 Sport)

Zdeněk P.(ČZ 175)

Ondra F.(Jawa 250)

Miloš (ČZ 175)

Jaromir (ČZ 175)

Karel V. (ČZ 175)

 

Doprovod:

Václav (YAMAHA Virago)

Karel F. (SHINERAY 125)

Ondraf

© 2017 Loza