7. ročník Srazu veteránů v Chýnově

IMG 5125

Dne 21.8. 2022 se v Chýnově konal již 7. ročník Srazu veteránů v Chýnově. I přes ranní nepřízeň počasí se do Chýnova dostavilo přes 130 historických vozidel. Trasa vyjížďky vedla přes okolní obce do Soběslavi na náměstí, kde byla naplánovaná zastávka a poté se vyrazilo zpět do Chýnova.

Na našem srazu veteránů opět nechyběli dvě zajímavé osobnosti z motoristického odvětví. Do Chýnova tradičně zavítal sběratel historických motocyklů pan Petr Hošťálek, který dorazil s motocyklem BSA 500 OHV a druhou osobností, jenž přijala pozvání a dorazila do Chýnova, byl motocyklový závodník pan Bohumil Poslední.

 

za VK Chýnov Karel Fučík (FOTO Veronika Pilařová)  

 

Pod odkazy níže se skrývá článek od paní Lenky Pospíšilové (redaktorky Táborského deníku), dále článek od paní Evy Výborné (Jižní Čechy Teď) a pod třetím odkazem naleznete fotografie z celé veteránské akce, za než patří velké díky paní Veronice Pilařové. 


Článek Lenky Pospíšilové ZDE: https://taborsky.denik.cz/zpravy_region/sraz-veteranu-do-chynova-prilakal-desitky-navstevniku-nechybeli-zajimavi-hoste-2.html

Článek Evy Výborné ZDE: https://www.jcted.cz/taborsko/67492-ucastnici-nedelniho-sedmeho-srazu-veteranu-v-chynove-jeli-na-spanilou-jizdu-do-sobeslavi/?timestamp=1661112674&fbclid=IwAR2oR9kfzCOnfMr7Ofh6L-3SKnnnP7BbNh1742TfXf9gnLyqFESFyIyLWxE

FOTO ZDE: https://veronikapilarova.cz/sraz-veteranu-v-chynove/

Přihlášení